Parafia Klukowa Huta - Dekanat Stężycki - Diecezja Pelplińska
Email

parafiaklukowahuta@gmail.com

Telefon

536 145 919

Adres

Klukowa Huta Derdowskiego 8

Zmarł ks. infułat Stanisław Grunt

Kuria Diecezjalna Pelplińska informuje, że dnia 22 października 2021 roku w wieku 86 lat i 63 roku kapłaństwa zmarł śp. ks. infułat Stanisław Grunt, wieloletni Ekonom Diecezji Chełmińskiej i Pelplińskiej. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się eksportą pod przewodnictwem ks. infułata Tadeusza Brzezińskiego w środę, 27 października br. o godz. 18.00, w bazylice katedralnej w Pelplinie. Msza Święta pogrzebowa pod przewodnictwem biskupa diecezjalnego Ryszarda Kasyny zostanie odprawiona w czwartek, 28 października br. o godz. 11.00, w bazylice katedralnej w Pelplinie. Po Mszy Świętej złożenie ciała na cmentarzu parafialnym w Pelplinie. Polecajmy naszego zmarłego brata Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu a nasz Panie daj Mu wieczne spoczywanie.